Prof. med. m. dr. Kristina Jarienė

Gydytoja akušerė ginekologė

Kristina Jarienė patyrusi akušerė ginekologė   ginekologo konsultacija nėščiųjų priežiūra Kaune

 • 2000 m. Kauno medicinos akademija – medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.
 • 2004 m. Kauno medicinos universitetas – gydytojo akušerio ginekologo profesinė kvalifikacija.
 • 2012 m. Kauno medicinos universitetas – medicinos mokslų daktaro laipsnis.
 • Disertacinio darbo tema: „Didelės onkogeninės rizikos žmogaus papilomos viruso sąsajos su gimdos kaklelio citologiniais ir histologiniai pokyčiais“.
 • Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektorė.
 • Nuo 2017 m. LSMU docentė.
 • Nuo 2024 m. LSMU profesorė.
Domėjimosi sritys
 • Domisi ginekologinių endokrinologinių sutrikimų diagnostikos ir gydymo, reprodukcinių sveikatos ligų gydymo, poros nevaisingumo, menstruacijų sutrikimo, vaikų ir paauglių ginekologijos klausimais. Diagnozuoja nėštumą ir stebi nėštumo eigą, atlieka nėščiųjų priežiūrą.
Narystė profesinėse organizacijose

Akušerė ginekologė Prof. med. m. dr. Kristina Jarienė priklauso šioms organizacijoms

 • LAGD Kauno krašto draugijos tarybos narė
 • LAGD Gimdos kaklelio patologijos ir kolposkopijos sekcijos pirmininkė
 • LAGD Vaikų ir paauglių sekcijos pirmininkės pavaduotoja
 • LR Kauno miesto savivaldybės bendruomenės vaiko teisių apsaugos tarybos narė
 • Žurnalo „Lietuvos akušerija ir ginekologija“ redakcinės kolegijos narė
 • LSMU Akušerijos ir ginekologijos SMD mokslinė vadovė
Kvalifikacija
 • Įvairūs gydytojų tobulinimosi kursai Lietuvoje ir pasaulyje (Austrija, Italija, Švedija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Lenkija, Belgija, Norvegija). Kursai: EFC kolposkopijos kursai. Makšties aplinkos mikroskopijos vertinimas. Gimdos kaklelio patologijos diagnostika ir vertinimas. Ginekologinė endokrinologija. Nevaisingos poros ištyrimas ir gydymas. Ultragarsinė diagnostika ir nevaisingumas. Pirmojo ir antrojo nėštumo trimestro ultragarsinė patikra. Perioperacinio kraujavimo valdymas. Naujagimių gaivinimas. Pirminė reanimacinė pagalba. Kardiotokografijos vertinimas. Laparoskopinės technikos tobulinimo kursai. Vidaus ligų kursai šeimos gydytojams. Geros klinikinės praktikos kursai.
 • Pasaulio ir Europos gydytojų akušerių ginekologų mokslinės praktinės konferencijos ir kongresai (ruošti ir skaityti daugiau nei 50 mokslinių pranešimų Lietuvos ir pasaulio specialistams).

Ginekologo paslaugos

Atsiliepimai pincetas

 

Ginekologo paslaugų kainos

Akušerė Ginekologė Kristina Jarienė viena geriausių Lietuvos gydytojų

Gimdos kaklelio vėžys – moterų liga, šiuo metu pasaulyje antras pagal dažnumą moterų vėžinis susirgimas (po krūties vėžio) bei trečias pagal mirštamumą. Gimdos kaklelio vėžys yra viena dažniausių vėžio rūšių, tampančių moterų mirties priežastimi.

Per metus pasaulyje suserga apie 16, o miršta 9 iš 100 000 moterų. Pasaulyje kas dvi minutės nuo gimdos kaklelio vėžio miršta moteris.[1]

Nors sveikatos profilaktikos programų įtaka gimdos kaklelio vėžio prevencijai didelė, net ir išsivysčiusiose šalyse nuo šios ligos kasdien miršta moterys. Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje nuo gimdos kaklelio vėžio miršta po tris moteris kiekvieną dieną, Lietuvoje – penkios moterys per savaitę.Lietuvoje, lyginant su visa Europa, sergamumas šia liga didžiausias.

Akušerė ginekologė atkreipia dėmęsį, kad rizika susirgti gimdos kaklelio vėžiu padidėja moterims, kurioms per 30 metų, o daugiausiai serga 45-55-erių metų amžiaus.

Tačiau iš esmės gimdos kaklelio vėžiu gali susirgti kiekviena, tiek jaunesnė, tiek vyresnio amžiaus moteris, net jei ji gyvena sveikai ir turi tik vieną partnerį.

Pagrindiniai simptomai – vaginalinis kraujavimas dažnai pasireiškia vėlesnėse ligos stadijose, dėl to taikoma arba skatinama profilaktinių citologinių patikrinimų praktika, siekiant užtikti pakitusias ląsteles pirminėse, išgydomose ligos stadijose.

Ginekologo konsultacija labai svarbi diagnozuojant gimdos kaklelio ir kitas ginekologines patologijas, taip pat atliekant nėščiųjų priežiūrą.

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

UAB "HORMODERNUS"  Visos teisės saugomos