Tolminkiemio g. 1A, Kaunas

Tel. +370 69 69 79 79

Darbo laikas I-V 8-19

 1. Pradinis
 2. /
 3. Paslaugos
 4. /
 5. Endokrinologo paslaugos

Endokrinologo paslaugos

 • Patyrę endokrinologai konsultuoja pacientus, kuriems yra diagnozuotos ar įtariamos endokrininės sistemos ligos: cukrinis diabetas, nutukimas, skydliaukės patologija, antinksčių ar hipofizės funkcijos sutrikimai, galimai hormonų sąlygotas arterinio kraujo spaudimo padidėjimas. Atliekame tyrimus esant nevaisingumui, menstruacijų ciklo sutrikimui, padidėjusiam plaukuotumui, lytinės funkcijos sutrikimui. Nustačius endokrininės kilmės nevaisingumą – skiriame gydymą. Tiksliname ar nėra vitamino D trūkumo ar deficito, kaulų retėjimo, kalcio – fosforo apykaitos sutrikimų.
 • Klinikoje atliekami plataus spektro laboratoriniai, hormoniniai tyrimai. Jei reikalinga, diagnozė tikslinama atliekant įvairius diagnostinius mėginius, kurie leidžia tiksliau nustatyti endokrininių susirgimų priežastis ir paskirti gydymą.
 • Atliekame ultragarsinį skydliaukės tyrimą, esant reikalui – aspiracinę skydliaukės mazgų punkciją.
 • Įvertinus tyrimų rezultatus, skiriamę šiuolaikinį gydymą.
 • Taip pat atliekame profilaktinį ištyrimą dėl galimos endokrininės patologijos.
 • Klinikoje dirbantys endokrinologai yra savo srities profesionalai, empatiški pacientams, žinias gilina ne tik Lietuvoje vykstančiose konferencijose, dėsto paskaitas, tačiau yra ir aktyvūs tarptautinių konferencijų dalyviai, dauguma turi mokslinį daktaro laipsnį.

 

Sekite mus socialiniuose tinkluose:

UAB "HORMODERNUS"  Visos teisės saugomos